22.10.22 (SO) G. 16:45
- MATKA APOSTOŁÓW, REŻ. ZAZA BUADZE
(Ukraina! FF)

/ BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI DOSTĘPNE W KASIE KINOTEKI /

KINOTEKA – PAŁAC KULTURY I NAUKI
(PLAC DEFILAD 1)
SEANS BEZPŁATNY – WEJŚCIÓWKI DOSTĘPNE W KASIE KINOTEKI /PAŁAC KULTURY I NAUKI/

W poszukiwaniu syna-pilota, którego humanitarny samolot został zestrzelony nad okupowanymi terenami Ukrainy, matka trafia do zupełnie obcego i agresywnego świata, gdzie wszystko przesiąknięte jest nienawiścią i cierpieniem. W tym piekle nie tylko szuka syna, ale mając w sercu wielką miłość, zmienia wszystkich, których spotyka na swojej drodze.

Film jest laureatem 52 nagród filmowych, m.in. Cannes World Film Festval, MMF w Kijowie, New York Film Week.

Gatunek: dramat
Scenariusz: Ratha Makeenkova
Reżyseria: Zaza Buadze
Zdjęcia: Ołeksandr Zemlanyj
Obsada: Natalia Połowynka, Bohdan Beniuk, Oleksandr Pożarskyj
Kraj: Ukraina 2020
Czas trwania: 122 min
Języki: ukraiński, rosyjski / z polskimi napisami/


Bilety na festiwalowe koncerty można zakupić na naszej stronie internetowej, a także poprzez portale ewejsciowki.pl i biletyna.pl.

Dostępne są również karnety na wszystkie koncerty dostępne na portalu ewejsciowki.pl. Zachęcamy do zakupu biletów przez Internet.

Na wydarzenie towarzyszące – seans filmowy, który odbędzie się 22 października obowiązują bezpłatne wejściówki, które można odebrać w kasie Kinoteki w Pałacu Kultury i Nauki, pl. Defilad 1.

Sprzedaż stacjonarna biletów w siedzibie Centrum Myśli Jana Pawła II (ul. Foksal 11, 00-372 Warszawa, 1 piętro) w godz. 9.30 – 14.30 od poniedziałku do piątku. W miarę dostępności, bezpośrednio przed wydarzeniami będą sprzedawane bilety na wolne miejsca, które zostaną wskazane przez obsługę festiwalu.

Skip to content